You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa w Nepalu

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Kathmandu, Chitwan
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie pielęgniarstwa
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Nepal to jeden z najczęściej wybieranych krajów przez naszych wolontariuszy z Polski. To dobry wybór zarówno ze względów logistycznych (łatwy i krótki lot), jaki i kulturowych i merytorycznych. Pojedź więc z nami do podnóża Himalajów – do Nepalu – i zrealizuj Wolontariat z Pielęgniarstwa. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych związanych z pielęgniarstwem. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Volunteer on the Nursing project observes local nurses treating patients in Nepal

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat zrealizujesz w Chitwan lub w Kathmandu w tamtejszych szpitalach. Wybór oddziałów oraz specjalizacji należy do Ciebie.

Twoja rola w dużej mierze będzie polegała na obserwacji, ponieważ wolontariusze nie są licencjonowanymi specjalistami medycznymi, a Nepalski rząd nie zezwala na praktyki w szpitalach. Wolontariusze angażują się w praktyczną pracę jedynie podczas praktyki objazdowej.

W czasie trwania wolontariatu nie będziesz przydzielony do konkretnego pielęgniarza. Pierwszego dnia zostaniesz przedstawiony ordynatorowi oddziału, a później będziesz pomagać każdemu po trochu.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny w Nepalu są wyjątkowe. To wspaniała okazja, żeby poznać buddyjską kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa do Nepalu, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲