You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Nepalu

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Kathmandu, Chitwan
  • Wymagania: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie Fizjoterapii
  • Instytucje: Szpitale, Centra rehabilitacji, ośrodki dla dzieci niepełnosprawnych
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteers work with disabled children in a clinic on the Physical Therapy project in Nepal

Pomóż lokalnej społeczności u podnóża Himalajów i przekonaj się czy zawód Fizjoterapeuty jest dla Ciebie. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych w tej dziedzinie. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

W Nepalu masz do wyboru kilka rodzajów placówek. Możesz pracować w Centrum Rehabilitacji dzieci z wrodzonymi wadami ortopedycznymi lub w ośrodku, gdzie rehabilitowane są dzieci po wypadkach komunikacyjnych. Możesz także pracować w szpitalach na oddziałach neurologicznych, gdzie wspierać będziesz rehabilitację pacjentów po wylewach i wypadkach.

Zależnie od Twojego wyboru, możesz mieć możliwość wzięcia udziału także w objazdowej praktyce lekarskiej, która dociera do obszarów niejednokrotnie zaniedbanych medycznie. Możesz w nich napotkać naprawdę trudne przypadki!

Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii w Nepalu, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲