You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi w Nepalu
Grupowy wolontariat dla studentów

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 08 grudzień 2019 - 21 grudzień 2019

  • Lokalizacja: Katmandu
  • Typ placówki: Centra opieki
  • Zakwaterowanie: Pokoje wieloosobowe

Wolontariusza biorąca udział w projekcie grupowym dla dorosłych 19+

Nepal poza tym, że jest jednym z najwyżej położonych krajów świata, uchodzi też za jeden z najbiedniejszych. Mieszkańcy zmagają się z wieloma problemami ekonomiczno-społecznymi, którym władze państwowe nie są w stanie zaradzić. Dlatego też tak bardzo potrzebni są na miejscu wolontariusze. Ty też możesz nim zostać!

Do Twoich obowiązków będzie należeć opieka nad dziećmi z Katmandu. Jako, że system edukacyjny w Nepalu wyklucza tych najbiedniejszych i pozbawia szansy na edukację, która jest im niezbędna, będziesz pomagać im w przyswajaniu wiedzy; w nauce języka angielskiego, czytaniu, pomożesz w organizowaniu dla nich gier i zabaw edukacyjnych, a także uświadamianiu w zakresie zasad higieny.

W czasie wolnym od pracy zwiedzisz miejscowe zabytki takie jak świątynia małp Swayambhunath, kaplicę Bodnath, czy jedną z najbardziej widowiskowych dzielnic Katmandu – Durbar Square, w której poczujesz prawdziwy klimat tego kraju. Ponad to zobaczysz też wiele cudów natury w Królewskim Parku Narodowym Chitwan, do którego pojedziesz wraz z innymi wolontariuszami w trakcie weekendu.

Czym są grupowe wolontariaty dla studentów?

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲