You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Medycyna w Nepalu
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
letnie 3 - tygodniowe
  • 28 lipiec 2019 - 17 sierpień 2019
Turnusy
letnie 4 - tygodniowe
  • 28 lipiec 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 08 grudzień 2019 - 21 grudzień 2019

Młodzieżowy program medyczny w Nepalu jest najpopularniejszym projektem wśród Polaków uczestniczących w naszych programach. Realizowany jest on w Bharatpur, na południu kraju. To pięknie usytuowane miasto na skraju Parku Narodowego Chitwan, zaledwie kilka godzin jazdy samochodem od Katmandu.

Uczestnicy programu pierwszy dzień spędzą właśnie w stolicy Nepalu, skąd w kolejnym dniu zostaną przewiezieni do Bharatpur. W Bharatpur ma swoją siedzibę wielospecjalistyczny szpital uniwersytecki, w którym będzie realizowany projekt. Będziesz miał okazję zdobyć doświadczenie na wybranych przez siebie oddziałach, gdzie zostaniesz zaangażowany w pomoc przy podstawowych czynnościach (wszystko to odbywać się będzie pod stałą opieką lekarzy). Część zajęć będzie miała charakter wykładów prowadzonych przez pracowników naukowych tamtejszego uniwersytetu medycznego.

Teen volunteers on the Medicine project in Nepal

Podczas pobytu w Nepalu wszyscy uczestnicy zakwaterowani będą w hostelu wraz z opiekunami naszego programu. W trakcie weekendowej wycieczki odwiedzimy okoliczne świątynie i udamy się do serca pięknego Parku Narodowego Chitwan. Wieczorami natomiast, będziesz miał okazję odpocząć i bawić się przy różnych zabawach i grach integracyjnych, organizowanych przez pracowników naszego biura. Poznasz dzięki temu wiele niebanalnych osobowości i kultur - wolontariusze pochodzić będą bowiem z całego świata. Warto skorzystać z takiej okazji!

Spędzony tu czas będzie nie tylko fascynującą medyczną przygodą, ale też wyjątkową możliwością poznania jednego z najbardziej nieodgadnionych krajów świata.

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲