You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Fizjoterapia w Nepalu
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

A Nepalese child works on a puzzle activity with the help of a volunteer

Wyjątkowy dwutygodniowy program "Fizjoterapia w Nepalu" adresowany jest do wszystkich, którzy swoją przyszłość widzą własnie w tym zawodzie. Nasi wolontariusze zakwaterowani zostaną w Chitwan tuż obok najpiękniejszych i najstarszych nepalskich parków narodowych. Zajęcia praktyczne będą realizowane w największym tamtejszym szpitalu oraz centrum opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi. To wyjątkowa okazja przyjrzeć się z bliska, jak wygląda praca fizjoterapeuty oraz zapoznać się z tajemniczą kulturą Nepalu.

Poznasz zwyczaje panujące w tutejszych hostelach i hotelach. Zobaczysz, jak odmienne one są od tych, jakie spotykasz w Polsce! Dodatkową atrakcją podczas trwania wolontariatu będą różnego rodzaju gry i zabawy integracyjne, które organizować będą nasi lokalni pracownicy. Pojedziesz też na zorganizowaną wycieczkę do, nie bez powodu wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Parku Narodowego Chitwan. Czas wolny będzie również doskonałą okazją do zwiedzania tutejszych świątyń i klasztorów oraz pamiątkowych zakupów w pobliskich miasteczkach.

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲