You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Meksyku z Projects Abroad

Start
Map of volunteer project placement in Guadalajara, Mexico wit Projects Abroad
Volunteer Mexico Projects Abroad volunteer examines patient on Mexican outreach Medical volunteers on a community outreach in Mexico Medical volunteers conduct community outreach in Mexico Mexicans celebrate Day of the Dead by dressing up
« »
  • Lokalizacja: Guadalajara, Ciudad Guzman, Tecoman
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Język lokalny: Język hiszpański
Informacje o kraju

Nasze programy realizujemy w drugim co do wielkości meksykańskim mieście - Guadalajarze. To miejsce wyjątkowe - wiele z meksykańskich tradycji urodziło własnie się tutaj: Tequila, sombrera, taniec, muzyka mariachi, meksykańskie zapasy ("Lucha Libre"), wszystkie pochodzą z tego miasta. Wolontariusze w Guadalajarze zakwaterowani są u miejscowych rodzin, dzięki czemu mają szansę realnego poznania folkloru meksykańskiej kultury i życia lokalnej społeczności. Mogą cieszyć się domowym jedzeniem i popularnymi meksykańskimi tacos. Minimalna znajomość języka hiszpańskiego pozwoli Ci na lepszy kontakt z lokalna rodziną. To kosmopolityczne miasto oferuje również możliwość poznania innych wolontariuszy, z którymi można podzielić się swoimi doświadczeniami lub zaplanować wspólnie weekend.

A stall at a street market in Mexico selling baked goods and sweets.

Co warto zwiedzić w Meksyku?

Piękno Meksyku i jego naturalny wdzięk, przejawia się w niezliczonych formach: są tu piękne miasta kolonialne sklasyfikowane jako światowe dziedzictwo ludzkości, rozległe plaże, wzniosłe góry i majestatyczne wulkany. Miasta wypełnione są muzyką i oferują liczne "imprezy kulturalne". Meksyk kusi imponującymi prehiszpańskimi ruinami, które są pozostałością po dawnych cywilizacjach.

Volunteers in a local town during her travels with Projects Abroad in Mexico

Jest to kraj pełen kolorów, dobrze przygotowany do podróży: drogi i wiele linii autobusowych zapewniają wygodne przemieszczanie się pomiędzy regionami.

Nasz lokalny zespół doradzi, które miejsca warto odwiedzić, w zależności od czasu jaki masz, budżetu i zainteresowań. Meksyk jest pełen atrakcji dla miłośników historii, przyrody i geografii, miłośników sportów ekstremalnych, a także miłośników muzyki i wszelkich imprez. Meksyk oferuje rozrywkę dla wszystkich gustów i zainteresowań. Możesz wybierać między plażami, górami, starożytnymi Piramidami, oglądaniem wielorybów lub surfowaniem, a atrakcjami życia w dużym mieście.

Nasze projekty w Meksyku

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Meksyku

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲