You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat na Madagaskarze z Projects Abroad

Start
Volunteer Madagascar
Volunteer Madagascar Young children play together in Madagascar A Projects Abroad staff member teaches a class at a local school in Madagascar. A scenic view of a rainforest path in Madagascar. A path through a rainforest in Madagascar, Africa.
« »
  • Lokalizacja: Andasibe
  • Zakwaterowanie: Pensjonaty
  • Język lokalny: Język francuski
Informacje o kraju

Oblany dookoła wodami Oceanu Indyjskiego, Madagaskar to dom wielu endemicznych, niespotykanych nigdzie indziej zwierząt. To kraj rozwijający się głównie dzięki turystyce, korzystającej z przywilejów rozbudowanej linii nadbrzeża i ciepłych wód. Niestety, pomimo sprzyjających warunków, 69% populacji kraju wciąż żyje na skraju ubóstwa.

A photograph of Andasibe village in Madagascar, Africa.

Jako wolontariusz możesz pomóc dzieciom, których start w życie był trudniejszy niż u ich rówieśników. Z ochotą przyjmą pomoc w edukacji i chętnie powitają nauczyciela języków. Możesz również czynie uczestniczyć ochronie zagrożonej wyginięciem przyrody unikalnego ekosystemu.

Na miejscu nasz sztab główny zlokalizowany jest w trzydziestotysięcznym mieście Moramanga. Twój pobyt tu to nie tylko praca w oparciu o realizowany projekt, ale także czas wolny, który możesz wykorzystać na podziwianie natury, korzystanie z uroków plaż oraz poznawanie historii i kultury wyspy. Na miejscu zatrzymasz się w pensjonacie.

Nasze projekty na Madagaskarze

GRUPOWE WOLONTARIATY DLA MŁODZIEŻY DOSTĘPNE NA MADAGASKARZE

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲