You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Kambodży

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Phnom Penh
  • Wymagania: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem Fizjoterapii
  • Instytucje: Ośrodki opieki dla dzieci i dorosłych
  • Zakwaterowanie Mieszkania
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Kambodża to obowiązkowy punkt programu wycieczki do Azji Południowo-Wschodniej, a także świetnie miejsce na wolontariat. Kambodża jest wyjątkowa także dlatego, że jednym z członków naszego lokalnego zespołu jest Janusz – Polak z krwi i kości.

To tylko cześć argumentów przemawiających za tym wyborem. Warto wspomnieć także o mnóstwie zabytków pozostawionych przez 3000 lat rozkwitu tamtejszej kultury, a także dobrze wyposażone placówki.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy to dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych w tej dziedzinie. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Sam wybierzesz dogodny termin swojego wyjazdu, a także długość pobytu.

Twoje zadania na miejscu

Treating children on the Physical Therapy project in Cambodia

Będziesz pracować w Centrum Opieki zajmującym się dziećmi i osobami dorosłymi zarażonymi wirusem HIV. Nasi wolontariusze stworzyli tam profesjonalny pokój ćwiczeń, gdzie znajdziesz odpowiednie warunki do pracy.

Alternatywnie, może zaangażować się w pomoc w National Baby and Children’s Centre. To miejsce, w którym przebywają dzieci o różnych typach niepełnosprawności ruchowej, a także intelektualnej.

Zakwaterowanie

Na miejscu zatrzymasz się w mieszkaniu należącym do Projects Abroad, w którym mieszkać będą również inni uczestnicy naszych projektów. To doskonała szansa, by poznać wspaniałych, młodych ludzi z całego świata i wspólnie spędzać czas wolny.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat do Kambodży, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲