You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi w Kambodży
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 08 grudzień 2019 - 21 grudzień 2019

Jeżeli lubisz opiekować się małymi dziećmi i nieobce są Ci cechy takie jak empatia, cierpliwość czy wrażliwość, skorzystaj z naszego programu wolontariatu społecznego w Kambodży. Ten dwutygodniowy projekt skupia się przede wszystkim na pracy z upośledzonymi dziećmi - podopiecznymi lokalnych domów dziecka. Praca ta, choć trudna, przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości - pełne wdzięczności twarze najmłodszych będą dla Ciebie najlepszą nagrodą za włożony wysiłek.

Program realizowany jest w dwóch największych miastach Kambodży - Phnom Penh i Siem Reap. Obowiązki uczestników będą obejmować m.in. zależne od Twojej inwencji (zakres możliwości masz ogromny - od zabaw sportowych i artystycznych, po manuale) zajęcia edukacyjne z dziećmi. Wolontariusze odegrają również ważną rolę w pracach renowacyjnych, których celem jest poprawa warunków, w jakich żyją najmłodsi.

Teenage volunteers, working on a Care & Community project in Cambodia, enjoy some time with the children from their placement

Wolontariat w Kambodży będzie doskonałą okazją do poznania kultury i specyfiki tego niezwykłego kraju. Sprzyjać temu będzie czas wolny (którego, mimo szeregu prac na rzecz dzieci, nie będzie Ci brakować), podczas którego będziesz mógł poznawać uroki najbliższych okolic, zasmakować lokalnej kuchni, czy zachwycić się tutejszymi krajobrazami. Także wolny od pracy weekend przyniesie Ci wiele niespodzianek - należeć będzie do nich m.in. wizyta w świątyni Angor Wat, jednego z najważniejszych zabytków w Azji, bez której nie może odbyć się żadna z podróży do Kambodży. Chwile spędzone w Kambodży z pewnością zaliczysz do inspirujących i udanych!

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym programie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲