You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Zdrowie publiczne w Kambodży
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019

Zastanawiasz się nad karierą lekarza? Już teraz możesz spróbować swoich sił, od razu stawiając się przed trudnym zadaniem – możesz pomóc lekarzom w odległej Kambodży walczyć z chorobami trapiącymi tamtejszych mieszkańców! Wielekroć będziesz mieć okazję, by na własne oczy zobaczyć przypadki egzotycznych, niespotykanych w Europie schorzeń. Często nawet studenci medycyny nie mają takiej okazji!

Teen volunteer in Cambodia checks an elderly woman's blood pressure on a Public Health project

Czas wolontariatu spędzisz na kliku oddziałach szpitala ogólnego w Phnom Penh, pomagając lekarzom i pielęgniarkom zajmować się chorymi, zobaczysz, jak wyglądają realia w mniejszej lecznicy, a także będziesz mieć okazję, by zobaczyć, jak leczy się pacjentów tradycyjnymi, kimeryjskimi metodami. Weźmiesz udział także w objazdowej praktyce lekarskiej oraz pomożesz przeprowadzać prozdrowotne kampanie edukacyjne wśród lokalnych społeczności i w szkołach.

Podczas weekendu odwiedzisz starożytne ruiny kompleksu Angkor Wat, perłę wśród kambodżańskich zabytków, a także inne, starożytne kompleksy świątynne.

Podczas trwania wolontariatu zatrzymasz się we wspólnym domku dla wolontariuszy lub w hotelu. Możesz wybrać także wariant miesięczny wolontariatu. Skonsultuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲