You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi i pomoc społeczna w Kambodży
Grupowy wolontariat dla dzieci

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!
  • Lokalizacja: Phnom Penh
  • Typ placówki: Lokalna szkoła
  • Zakwaterowanie: Hotel
  • Przedział wiekowy: 12-15 lat

Dzieci pozujące do zdjęć w Kambodży

Dołącz do społeczności naszych wolontariuszy, weź udział w wolontariacie z opieki nad dziećmi i pomocy społecznej, który realizujemy w Kambodży. Pracuj z dziećmi ucząc się w jaki sposób możesz pomagać innym. Odkrywaj lokalną kulturę, nauczy się języka Khmerskiego i poznaj wolontariuszy z całego świata.

Ten wolontariat skupia się na poznawaniu kultury Kambodży i wprowadzaniu w tajniki wolontariatu. W jego ramach będziesz wymyślać kreatywne sposoby na podstawowe nauczanie języka angielskiego poprzez zabawy i gry edukacyjne z dziećmi. Pomożesz także chronić środowisko, poprzez pomoc w sprzątaniu okolicy szkoły i edukując lokalną społeczność na temat ważności tego aspektu.

Weźmiesz udział w warsztatach poświęconych lokalnej kulturze. Poznasz na nich historię, zwyczaje i tradycje Kambodży, oraz nauczysz się paru zwrotów w języku Khmerskim. Będziesz mieć możliwość wykorzystania nowo poznanego języka podczas zakupów na lokalnym targu, gdzie możesz kupić ręcznie robione pamiątki, spróbować Mee Kiev, czyli lokalny makaron i bulion z kopytkami wieprzowymi.

Wolontariuszka wykonuje pracę manualną

Podczas nocnej autobusowej wycieczki do Phnom Penh, odwiedzisz piękne buddyjskie świątynie, Pałac Królewski i Choeung Ek.

Na czas pobytu zamieszkasz z rówieśnikami z całego świata. Będziesz mieć okazję do dowiedzenia się więcej o kulturach i krajach ojczystych innych wolontariuszy. Wieczory filmowe, wypady do lokalnych restauracji i gry w karty umożliwią Wam nawiązywanie nowych przyjaźni.

W czasie weekendu wybierzesz się na wycieczkę do Siem Reap, gdzie zwiedzisz świątynie Angkor Wat, wybierzesz się na nocny targ i zjedziecie kolację w znanej restauracji Amazon Angkor.

Na czym polega grupowy wolontariat dla dzieci?

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲