You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Kambodży z Projects Abroad

Start
Map of the Projects Abroad volunteer destination in Phnom Penh, Cambodia
Volunteer Cambodia Physical Therapy volunteer works with boy at her project in Cambodia Occupational Therapy intern works with child in Cambodia A young Projects Abroad volunteer reads with the children in a daycare center in Cambodia Beach clean-up on Koh Sdach Island, Cambodia
« »
  • Lokalizacja: Phnom Penh, Koh Sdach
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące, mieszkania oraz bungalowy (dotyczy Ochrony środowiska)
  • Język lokalny: Język angielski, khmerski
Informacje o kraju

Kambodża to obowiązkowy punkt programu wycieczki do Azji Południowo-Wschodniej, a także świetnie miejsce na wolontariat. Siedziba Projects Abroad mieści się w Phnom Penh, tętniącej życiem i urzekającej stolicy kraju. Wolontariusze mieszkają w mieszkaniach blisko centrum miasta. Nieskazitelne plaże, starożytne świątynie i egzotyczne dżungle – łatwo się przekonać, dlaczego burzliwa historia Kambodży powoli odchodzi w zapomnienie. Ten przepiękny kraj nareszcie cieszy się pokojem, a Kambodżanie koncentrują się na budowaniu lepszej przyszłości.

Wiele obszarów wokół Phnom Penh kwitnie. Miasto tętni życiem nocnym, a ludzie są przyjaźni i optymistyczni. Jednak ciężko uciec przed faktem, że w kraju panuje bieda, a wielu Kambodżan żyje na granicy ubóstwa walcząc o przetrwanie.

Większość obszaru Kambodży przecina imponująca rzeka Mekong, dzięki czemu kraj jest bogaty w żyzne ziemie, lasy i kopalnie kamieni szlachetnych, które stanowią podstawę przyszłego rozwoju. Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem w niezniszczonym przez cywilizację, naturalnie pięknym kraju, postaw na Kambodżę.

Co warto zwiedzić w Kambodży?

A group of Projects Abroad volunteers enjoy a local meal during free time in Cambodia

Daj się uwieść Kambodży, a zachwyci Cię zestawienie dynamicznych miast, pięknego krajobrazu i zabytków historycznych jak Angkor Wat - sławne na cały świat świątynie w pobliżu Siem Reap to obowiązkowy punkt programu – wspinaczka przez olbrzymie korzenie drzew do częściowo ukrytych drzwi świątyń gwarantuje, że każdy odkryje w sobie Indianę Jonesa.

Jednakże Kambodża to nie tylko starożytne świątynie. Wschód kraju oferuje przejażdżki na słoniach, nurkowanie powierzchniowe i obserwację delfinów w morzach otaczających Sihanoukville lub podziwianie na plaży zachodu Słońca z butelką lokalnego piwa Angkor w ręce.

Podróż do sąsiednich krajów nie przysparza żadnych trudności. Możesz podążyć popularnym szlakiem do Tajlandii lub przekroczyć granice z Laosem czy Wietnamem i odwiedzić te dwa nie dotknięte jeszcze piętnem masowej turystyki kraje.

Nasze projekty w Kambodży

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Kambodży

Grupowe wolontariaty dla studentów dostępne są w Kambodży

Grupowe wolontariaty dla dorosłych dostępne są w Kambodży

Grupowy wolontariat dla dzieci w Kambodży

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲