You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat na Fidżi z Projects Abroad

Start
Volunteer placement location in Nadi, Fiji
Volunteer Fiji Projects Abroad volunteers help plant mangroves as part of our reforestation efforts in Fiji Projects Abroad volunteers collect mangroves to plant in the wild in Fiji Shark Conservation volunteers take part in Survey Dive in Fiji Boat on a lake in Fiji Shark Conservation Project, Australasia
« »
  • Lokalizacja: Nadi
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące, Dom na plaży (Ochrona środowiska)
  • Język lokalny: Język angielski, język fidżyjski
Informacje o kraju

Choć wiele osób kojarzy Fidżi z rajskimi krajobrazami południowego Pacyfiku i piaszczystymi plażami, mało kto wie, że za fasadą luksusowych hoteli duża cześć tego wielokulturowego społeczeństwa żyje w biedzie. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać prawdziwą, choć daleką od turystycznych folderów, rzeczywistość Fidżi, ponieważ to właśnie w najuboższych środowiskach realizujemy projekty społeczne i edukacyjne. Nasza aktywność obejmuje również działania związane z ochroną przyrody. Na szczególną uwagę zasługuje projekt Ochrony Rekinów, dający wyjątkową możliwość obcowania z tymi fascynującymi zwierzętami.

Projects Abroad ma siedzibę na największej wyspie archipelagu - Viti Levu- jedno w mieście Nadi, gdzie znajduje się lotnisko międzynarodowe, a kolejne w stolicy kraju - Suva. Po przyjeździe wszyscy wolontariusze zakwaterowani zostaną w domach lokalnych rodzin. Wyjątkowe możliwości daje udział w projekcie Ochrony Rekinów, w którym uczestnicy mieszkać będą w kompleksie na plaży. Więcej informacji na temat zakwaterowania znajdziesz tutaj. Dogłębne poznanie miejscowej kultury i satysfakcja z wykonywanej pracy to jednak nie wszystko, bowiem nasze projekty gwarantują Ci również ogrom przygód, jakie niosą ze sobą podróże po Fidżi. Jest w czym wybierać - archipelag ten składa się z ponad 300 wysp i mniejszych wysepek! Jak możesz wykorzystać czas wolny, którego na Fidżi nie będzie Ci brakować?

Co warto zwiedzić na Fidżi?

A scenic view of a lake in Fiji.

Największą atrakcją Fidżi jest turkusowy Ocean Spokojny i otaczające go piękne piaszczyste plaże. Miłośnicy nurkowania odnajdą na wyspie podwodny raj raf koralowych i kolorowych ryb. Ciekawym spędzeniem czasu będzie także trekking w okolicznych górach. Warto pamiętać, iż na wyspach wznoszą się góry wulkaniczne sięgające ponad 1200 m.n.p.m., porośnięte wiecznie zielonymi lasami równikowymi. Wilgotność klimatu sprawi, iż poczujesz się w nich jak w prawdziwej dżungli! Wielką atrakcję Viti Levu są również tańce z ogniem czy rejsy po wodach okolicznych wysp w poszukiwaniu niebieskiej laguny.

Magia Fidżi co roku przyciąga tysiące turystów i poszukiwaczy pięknych, niezwykłych miejsc. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz, by kraj ten zachwycił i Ciebie - pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia. 

Nasze projekty na Fidżi

GRUPOWE WOLONTARIATY DLA MŁODZIEŻY DOSTĘPNE NA FIDŻI

GRUPOWE WOLONTARIATY DLA STUDENTÓW DOSTĘPNE NA FIDŻI

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲