Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Wychowania Fizycznego
w Etiopii

Start
Ogólne projekty nauczycielskie Wychowanie fizyczne

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

  • Miasto: Addis Ababa
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • Instytucje: Szkoły
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteers stretching with students on the sports project in Ethiopia

Etiopia słynie z wielkich sportowców. Jedź więc do Etiopii, wciel się w role nauczyciela Wychowania Fizycznego i przeżyj wakacje inaczej. Wybierz dziedzinę sportu i podziel się swoją pasją z innymi.

Twoje zadania

Wolontariaty sportowe realizujemy we współpracy z lokalnymi szkołami w stołecznym Addis Ababa. Poprzez udział w naszym projekcie sportowym, uczestnicy mają możliwość prowadzenia porannych treningów z różnych dyscyplin sportowych lub nauki wychowania fizycznego w szkołach średnich w godzinach popołudniowych. Najbardziej popularne sporty to lekkoatletyka, koszykówka, siatkówka i oczywiście piłka nożna. W zależności od umiejętności, uczestnicy współpracują z miejscowymi nauczycielami lub prowadzą treningi. Udział w tym projekcie to niepowtarzalna okazja do dzielenia się swoją wiedzą i pasją do sportu.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domu lokalnej rodzinny, dzięki czemu poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Wychowania Fizycznego do Etiopii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲