You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Medyczny w Chinach

Start
Informacje podstawowe

Chciałbyś wypróbować swoje umiejętności, które zdobyłeś podczas studiów medycznych? Sprawdź swoją wiedzę podczas praktyk, ale aby nie ułatwiać sobie zadania, pojedź na nie za granicę, na przykład do Chin. Uwaga – to nie jest program praktyk wakacyjnych. Wystarczy tylko rok studiów, by móc pojechać do szpitala w Chengdu; dwa lata, jeśli zdecydujesz się na praktykę w Szanghaju. Nie musisz być nawet studentem, wystarczy, że masz rok lub dwa doświadczenia w dziedzinach związanych z medycyną.

Oprócz gałęzi medycyny znanej z powszechnej praktyki możesz mieć okazję zobaczyć w praktyce działanie dalekowschodnich, tradycyjnych metod. Będziesz pomagać doktorom w obchodach, zmieniając do tydzień lub dwa oddziały, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć szersze doświadczenie.

Na czas trwania praktyki zatrzymasz się w lokalu położonym w samym centrum. Możesz być pewien, że w czasie, który spędzisz w Chinach na miejscu będą też inne osoby z całego świata, które wybrały się na projekty organizowane przez nas  w Chinach, z pewnością będziesz mieć wiele okazji, by je poznać i spędzić z nimi czas w wolnych chwilach.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Plan zarządzania projektem.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲