You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Chinach z Projects Abroad

Start
Map of volunteer placement with Projects Abroad is Chengdu and Shanghai, China
Volunteer China Sports programme in China Care in China Medical intern Traditional medicine in China
« »
  • Lokalizacja: Chengdu, Shanghai
  • Zakwaterowanie:Wspólne mieszkania dla wolontariuszy i pensjonaty
  • Język lokalny: Język mandaryński
Informacje o kraju

Chiny - najludniejszy kraj świata, cywilizacja sięgająca czterech tysięcy lat wstecz. Jest to nie tylko jeden z najszybciej rozwijających się obecnie krajów świata, ale też miejsce wielkich kontrastów. Liczne wieżowce, kluby nocne i nowoczesne stacje metra współistnieją obok starożytnej chińskiej kultury oraz ubogich części kraju i społeczeństwa. Mimo szybkiego postępu Chiny zachowały swój niepowtarzalny klimat, a tradycyjne wsie i gościnność ich mieszkańców nadal zachwycają odwiedzających je turystów.

Siedziba Projects Abroad znajduje się w Pudong, popularnej dzielnicy biznesowej Szanghaju. Większość naszych programów odbywa się będzie właśnie w tym tętniącym życiem mieście. Drugim miastem naszej działalności jest Chengdu.

Co warto zwiedzić w Chinach?

Chinese students listen to a volunteer talk about the importance of sharks.

Bedąc w Chengdu warto zwiedzić muzea, w których będziesz mógł przyjrzeć się śladom starodawnej kultury chińskiej, a także odwiedzić powstały niemal 500 lat temu piękny ogród Yuyuan. Jeśli będziesz chciał uciec od zgiełku kolorowego Szanghaju, możesz udać się w pobliże jeziora Hangzhou lub na słoneczną plażę Putuoshan czy do świątyni Nefrytowego Buddy. Żadna podróż do Szanghaju nie może obyć się również bez przejażdżki ultraszybkimi kolejami magnetycznymi czy spaceru po Bundzie- nabrzeżnej promenadzie. Jeżeli będziesz miał wystarczającą ilość czasu, koniecznie zobacz inne rejony Chin! Będziesz zaskoczony, jak wiele masz do odkrycia!

Nasze projekty w Chinach

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Chinach

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲