You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Praktyki dla studentów Stomatologii
w Argentynie

Start
  • Miasto: Cordoba
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem Stomatologii. Jeżeli nie masz takiego statusu to możesz wziąć udział w Wolontariacie ze Stomatologii w Argentynie
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Argentyna jest ósmym co do wielkości krajem na świecie i jednym z najpopularniejszych turystycznie państw w Ameryce Południowej. Przyciąga nie tylko ognistym tangiem, ale i różnorodnością oraz pięknem krajobrazów. Dzięki ogromowi zabytków i miejsc do zwiedzenia pobyt w Argentynie będzie dla Ciebie fascynującym przeżyciem!

Połącz więc niezapomniane wakacje w Argentynie z obowiązkową wakacyjną praktyką. Taki wyjazd, oprócz doświadczenia zawodowego i zaliczenia praktyki przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia związane z życiem przez dłuższy czas w kraju o odmiennej kulturze!

Dentistry Electives do a cleaning in a clinic in Argentina with Projects Abroad

Jeżeli szukasz możliwości odbycia stażu dentystycznego i nie chcesz poświęcać wakacji, zobacz, co możemy zaoferować Ci w ramach zagranicznego stażu w Argentynie! To kraj słynący z rozległych równin, zwanych pampami i malowniczych uliczek stolicy, Buenos Aires. Twoja praktyka mieć będzie miejsce w innym, dużym mieście, Cordobie, w szpitalu Villa Alende. To jeden z największych szpitali publicznych w całej Argentynie. Możesz zaliczyć w nim wakacyjną praktykę i doskonale bawić się na zagranicznym wyjeździe!

Twoje zadania na miejscu

Praktykę zrealizujesz w Villa Allende Hospital. Szpital jest położony w pięknej miejscowości Sierra Chicas, która stanowi zaplecze turystyczne Cordoby - drugiego co do wielkości miasta w Argentynie. Szpital jest jednym z największych w regionie, stąd możesz być pewnym, że jest on dobrze wyposażony i zatrudnia wysokiej klasy specjalistów. Zakres Twoich obowiązków zostanie określony przez lekarza pod którego okiem będziesz pracować. Będziesz mógł asystować przy wielu różnorodnych zabiegach stomatologicznych i ortodontycznych zarówno bezpośrednio, wykonując różnego rodzaju zadania pod okiem lokalnych specjalistów, jak i obserwować ich w pracy.

Zapewniamy bezpośredni dostęp do pacjenta oraz opiekę merytoryczną

U boku doświadczonych dentystów sprawdzisz w praktyce wiedzę, którą zdobyłeś w czasie studiów. Będziesz nie tylko asystować swojemu opiekunowi, ale także samodzielnie wykonywać prostsze zabiegi i kontrole jamy ustnej. Twój opiekun zapewni Ci stałą opiekę merytoryczną i konsultacje, jeśli będziesz ich potrzebować, oraz bezpośredni dostęp do pacjentów – umożliwia Ci to miejscowe prawo.

Zaliczenie praktyk na uczelni

Pomożemy załatwić Ci wszelkie formalności niezbędne, by praktyka została zaliczona na Twojej uczelni. Jeśli interesuje Cię konkretna dziedzina pracy stomatologa, daj nam znać wcześniej – zrobimy co w naszej mocy, by zagwarantować Ci możliwie wiele okazji do poszerzenia Twojej wiedzy w obszarze, który Cię interesuje.

Co zrobić żeby wyjechać

By wziąć udział w praktyce, wystarczy, że jesteś studentem stomatologii i posługiwać się językiem hiszpańskim w podstawowym zakresie komunikatywności. Jeżeli masz wcześniejsze doświadczenia z pracy medycznej lub poświadczone staże, daj nam znać – mogą one pomóc Ci w zdobyciu lepszego dostępu do pacjentów na miejscu i zdobyciu większej gamy doświadczeń. 

Możesz wybrać dowolny okres i czas na odbycie praktyki. Istnieje możliwość zięcia udziału także w okresie krótszym niż sugerowane cztery tygodnie. Zatrzymasz się w domu lokalnej rodziny, która podpowie Ci, gdzie spędzić czas wolny i co warto zobaczyć. 

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 22 292 22 07 lub info@projects-abroad.pl

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲