You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Argentynie

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Cordoba
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Dentistry volunteer observes a dentist in Argentina

Argentyna jest ósmym co do wielkości krajem na świecie i jednym z najpopularniejszych turystycznie państw w Ameryce Południowej. Przyciąga nie tylko ognistym tangiem, ale i różnorodnością oraz pięknem krajobrazów. Dzięki ogromowi zabytków i miejsc do zwiedzenia pobyt w Argentynie będzie dla Ciebie fascynującym przeżyciem!

Połącz więc niezapomniane wakacje w Argentynie z wolontariatem w dziedzinie Stomatologii. Nie musisz legitymować się wcześniejszymi doświadczeniami w tej dziedzinie, by wziąć udział. Wyjazd taki, prócz wyjątkowych doświadczeń zawodowych, które odpowiedzą Ci na pytanie czy stomatologia jest dla Ciebie, przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia związane z życiem przez dłuższy czas w kraju o odmiennej kulturze!

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat zrealizujesz w Hospital Pediatrico del Ninos Jesusszpitalu uniwersyteckim w Cordobie. – drugim co do wielkości mieście w Argentynie. Szpital jednym z największych w regionie, stąd możesz pewnym, że jest on dobrze wyposażony i zatrudnia wysokiej klasy specjalistów. Zakres Twoich obowiązków zostanie określony przez lekarza, pod którego okiem będziesz pracować. Będziesz mógł zaangażować się w wiele różnorodnych zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych zarówno obserwując procedury wykonywane przez Twojego opiekuna jak i realizując podstawowe czynności pod jego okiem.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych argentyńskich rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny w Argentynie, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲