You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole w Argentynie 

Start
Ogólne projekty nauczycielskie

Nasi wolontariusze w projektach dydaktycznych z języka angielskiego pracują we współpracy z lokalnymi nauczycielami ze szkół średnich w mieście Cordoba. Nauczanie języka angielskiego może być bardzo satysfakcjonujące, zwłaszcza gdy szybko widzisz efekty swojej pracy. Angielski jest językiem międzynarodowym, a dzieci bardzo chcą się go uczyć. Języki: francuski i włoski również są dość popularne wśród Argentyńczyków.

A Projects Abroad Teaching volunteer poses for a photo with secondary school students in Argentina.

Twój sposób nauczania będzie wymagał nieco kreatywności, aby zajęcia były zabawne i ciekawe dla dzieci. Poprzez gry, piosenki i inne metody twórcze, możesz sprawiać, że nauka języków będzie prawdziwą przyjemnością. Projects Abroad ma mnóstwo praktycznych materiałów i opracowanych technik dla wolontariuszy, które mogą posłużyć jako wsparcie w przygotowaniu i prowadzeniu lekcji.

Chcesz ułatwić proces edukacji dzieci, a jednocześnie pogłębić swoją znajomość języka hiszpańskiego w kraju hiszpańskojęzycznym? Wybierz projekt w Argentynie. Z pewnością jest to dobry sposób na wzbogacenie swojego CV, udostępnienia swojej wiedzy innym oraz intensywnego zaangażowania się w wymianę kulturalną. Aby uczyć w szkołach publicznych, zaleca się, aby wolontariusze znali język hiszpański na poziomie podstawowym.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Plan zarządania projektem.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲