You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Argentynie z Projects Abroad

Start
Projects Abroad volunteer placement in Cordoba, Argentina
Volunteer Argentina classroom for childcare in Argentina Mountain around Cordoba in Argentina High School volunteers at a cafe in Argentina Care volunteer
« »
  • Lokalizacja: Cordoba
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Język lokalny: Język hiszpański
Informacje o kraju

Argentyna jest ósmym co do wielkości krajem na świecie i jednym z najpopularniejszych turystycznie państw w Ameryce Południowej. Przyciąga nie tylko ognistym tangiem, ale i różnorodnością oraz pięknem krajobrazów. Dzięki ogromowi zabytków i miejsc do zwiedzenia pobyt w Argentynie będzie dla Ciebie fascynującym przeżyciem! Jej tereny rozciągają się przecież zarówno na słonecznych wybrzeżach Atlantyku i malowniczych Andach, jak i bezkresnych lodowcach Patagonii. Co ważne, Argentyna przeżywa obecnie okres ożywienia gospodarczego i poprawy stabilności politycznej, przez co jest ona coraz atrakcyjniejszym miejscem dla zagranicznych inwestorów i podróżników.

Co warto zwiedzić w Argentynie?

Volunteer travelling during her project in Argentina, South America

Twój pobyt w Argentynie upłynie Ci nie tylko na pracy i integracji z pochodzącymi z całego świata wolontariuszami, ale również poznawaniu jej uroków. Większość naszych projektów odbywa się w Kordobie. Nie będzie to jednak jedyne miasto, w którym będziesz miał okazję poznać kulturę i krajobrazy Argentyny. Ze względu na swoje położenie jest ona doskonałą bazą wypadową do innych miast, w których będziesz mógł zwiedzić m.in. należący niegdyś do słynnego rewolucjonisty Che Guevary dom, liczne parki narodowe czy krystalicznie czyste jeziora. Argentyna jest również doskonałym miejscem do realizowania swoich pasji dla miłośników trekkingu, wspinaczki, jazdy na nartach czy jazdy konnej. Pod ukończeniu projektu lub w czasie weekendów (które są wolne od pracy) wolontariusze będą mieli okazję  przyjrzeć się z bliska  leżącym na pograniczu z Brazylią słynnym wodospadom Iguazu Falls, spędzić czas na ranczu wśród pamp (czyli charakterystycznych dla Ameryki Południowej stepów) lub wybrać się do Valdes, aby zobaczyć wieloryby, lwy morskie i pingwiny. Żadna wycieczka do Argentyny nie może się również odbyć bez wizyty w Buenos Aires - światowej stolicy tanga! Pobyt w Argentynie przyniesie Ci wiele niezapomnianych wspomnień, dlatego nie czekaj i wybierz się tam z nami!

Nasze projekty w Argentynie

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Argentynie

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲