You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Kraje realizacji Wolontariatów & Staży Projects Abroad

Afryka

Jest to najbardziej tętniący życiem kontynent na świecie. Możesz uczyć dzieci w Togo, Tanzanii i Etiopii. W Kenii, Botswanie, RPA i na Madagaskarze masz do wyboru wolontariaty z Ochrony Środowiska. Natomiast w Ghanie, Senegalu i Maroku możesz odbyć wolontariat medyczny. Sprawdź więcej w naszej szerokiej bazie projektów.

Ameryka Łacińska

Od Meksyku na północy, po Argentynę na południu – jesteśmy obecni w najciekawszych miejscach tego wyjątkowego kontynentu, także na Jamajce i Ekwadorze. Realizujemy tam między innymi wolontariaty z opieki nad dziećmi, wolontariaty edukacyjne i dziennikarskie. W Peru możesz wziąć udział w projekcie archeologicznym, a w Boliwii i Belize zrealizować praktyki medyczne. Prowadzimy także wyjątkowe projekty z dziedziny ochrony środowiska, które realizujemy w kostarykańskich lasach równikowych!

Azja

Religie i kultury są tam tak samo zróżnicowane jak krajobrazy, a wybór projektów największy ze wszystkich kontynentów. Daje to nam nieograniczone możliwości! Najpopularniejszymi krajami wśród polskich wolontariuszy są Nepal, Sri Lanka i Tajlandia. Możesz zamieszkać u lokalnej rodziny w Kambodży a nawet poznawać tamtejszą kulturę z perspektywy dziennikarza w Wietnamie, Chinach i Mongolii. Ucz sportu na Filipinach lub opiekuj się dziećmi w Myanmar. Wybieraj do woli.

Europa

Na naszym rodzimym kontynencie również prowadzimy różne projekty. To właśnie Rumunia była pierwszym krajem, w którym zaczęliśmy je realizować. Możesz tam uczyć chociażby tańca czy sportu. Natomiast we Włoszech prowadzimy projekty pomocy uchodźcom.

Oceania

Dołącz do projektów na Samoa i Fidżi, pomagaj lokalnym społecznościom i korzystaj z uroków życia na wyspach położonych na wodach Pacyfiku.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲