A Projects Abroad volunteer spends time at her host family accommodation while volunteering in Mongolia.

Zakwaterowanie

ZANURZ SIĘ W LOKALNEJ KULTURZE, MIESZKAJĄC W BEZPIECZNYM I CZYSTYM MIEJSCU

W ramach opłaty za projekt, aranżujemy dla ciebie zakwaterowanie, które jest bezpieczne, wygodne i blisko miejsca, w którym będziesz pracował. Nasze opcje zakwaterowania i możliwość zanurzenia się w obcej kulturze, które zapewniają, są jeszcze jednym powodem, dla którego jesteśmy złotym standardem w wolontariatach i stażach za granicą.

Życie z rodziną goszczącą

Jedną z rzeczy, która czyni wolontariaty i staże za granicą tak wartościowymi, jest możliwość odkrycia innego stylu życia. Mieszkając z rodziną goszczącą, doświadczasz dużo więcej, niż doświadczyłbyś jako turysta. 

Nasze projekty dają ci szansę na eksplorowanie świata, doświadczanie różnych kultur i prawdziwe zrozumienie specyficznych zagadnień w miejscach, które odwiedzasz. Poprzez zakwaterowanie w naszej rodzinie goszczącej, oferujemy szansę życia w stylu lokalnych mieszkańców i prawdziwego zanurzenia się w lokalnej kulturze. W tym procesie, rozwiniesz się jako osoba i poszerzysz swoje rozumienie innych ludzi. 

Twoja rodzina goszcząca będzie dla ciebie domem daleko od domu. Pełna troski rodzina, do której wracasz każdego dnia, to najlepszy sposób, by przywyknąć do życia w innym kraju. Wspierające, domowe środowisko daje ci pewność siebie niezbędną, abyś mógł skupić się na swojej pracy i eksplorowaniu kraju. Nie będziesz także pozostawiony sam sobie. Masz świetnie prosperującą społeczność wolontariuszy w każdej z naszych destynacji. Będziesz mieszkał z rodziną goszczącą wraz z przynajmniej jednym wolontariuszem Projects Abroad. 

Nasze rodziny goszczące są skrupulatnie wybierane pod kątem bezpieczeństwa, komfortu i przyjazności. Wielu spośród naszych gospodarzy jest powiązanych z naszymi programami. Na przykład, możesz mieszkać razem z nauczycielem lub dyrektorką jednej z naszych szkół partnerskich, albo z lekarzem pracującym w jednej z naszych placówek medycznych.

Twój pokój będzie skromny, ale wygodny. Rodziny goszczące żyją w bezpiecznych domach i okolicach i są dokładnie prześwietlane i monitorowane. Nasi lokalni pracownicy regularnie sprawdzają rodziny, także bezpośrednio przed tym, jak się wprowadzisz.

Upewniamy się także, że mogą ci zaproponować wysokiej jakości, domowe jedzenie. Jedzenie jest w sercu każdej społeczności, tak więc przygotuj się na to, że spróbujesz licznych dań lokalnej kuchni!

Zgodnie z naszym zobowiązaniem do wywierania pozytywnego wpływu na społeczności, w których pracujemy, rodziny goszczące są hojnie wynagradzane. Są także sprawdzane pod kątem przyjazności i tego, że ich motywacja wypływa z właściwych pobudek. Przyjmą cię do swojej rodziny i domu, chętni, aby podzielić się z tobą swoimi zwyczajami i posłuchać, jak ty opowiadasz o swojej kulturze. 

Wierzymy, że życie z rodziną goszczącą oferuje niezwykłe doświadczenie, które naprawdę czyni wolontariat z nami unikatowym.

A host mother cooks for Projects Abroad volunteers at their host family accommodation abroad.

Wspólne miejsce zakwaterowania

Kiedy zakwaterowanie w rodzinach goszczących jest niemożliwe, aranżujemy wspólne miejsce zamieszkania dla wolontariuszy. To często ma miejsce w przypadku naszych projektów ochrony przyrody, kiedy mieszkasz w miejscach typu rezerwaty dzikiej przyrody lub lasy deszczowe.

Nasze wspólne miejsca zakwaterowania to zazwyczaj apartamenty lub pensjonaty, które dzielisz z innymi wolontariuszami. To świetna możliwość nawiązania bliskiego kontaktu z wolontariuszami i zbudowania sieci międzynarodowych przyjaźni. 

Twoje miejsce zakwaterowania będzie czyste, bezpieczne i komfortowe. Kucharz codziennie ugotuje twoje posiłki, co da ci szansę zagłębienia się w lokalną kulturę poprzez jedzenie.

Volunteers eat together in their shared accommodation after a day of hard work

Różne opcje zakwaterowania

W przypadku niektórych naszych projektów, możesz wybrać spośród różnych opcji zakwaterowania, które obejmują rodziny goszczące, hotele lub pensjonaty.

Nasze akredytacje