Projects Abroad ma ponad 20 lat doświadczenia w rezerwowaniu lotów dla wolontariuszy na całym świecie. Poszukiwanie lotów w internecie może być czasochłonnym, męczącym i frustrującym procesem – pozwól nam wykonać tę pracę za ciebie!

Możemy pomóc ci zarezerwować najlepsze loty powrotne, upewnić się, że masz najbezpieczniejsze, najbardziej dogodne i efektywne kosztowo opcje lotu, niezależnie od tego, jak skomplikowane są twoje plany podróży. 

Korzyści z rezerwacji biletów z Projects Abroad

Nasz doświadczony zespół oferuje spersonalizowane usługi, opierając się na doświadczeniu dziesiątek lat rezerwowania biletów wolontariuszom na całym świecie. Nasi pracownicy mają szeroką wiedzę o krajach, w których odbywają się wolontariaty i znają najlepsze sposoby dostania się tam, gdzie pragniesz! 

Oto kilka korzyści związanych z rezerwacją biletów lotniczych z Projects Abroad:

 • To jest wysoce spersonalizowana, szybka i efektywna usługa, w ramach której nasi pracownicy biorą pod uwagę wszystkie twoje potrzeby 
 • Korzystamy z bezpiecznych i godnych zaufania linii lotniczych 
 • Szukamy elastycznych biletów, gdy tylko to możliwe
 • Aranżujemy transfery i połączenia lotnicze automatycznie
 • Udzielamy ci informacji na temat wszystkich istotnych szczegółów – zmian rozkładów, nocnych postojów lub opóźnień, oraz zmian strefy czasowej i daty
 • Wybieramy rozsądne trasy i czas postoju 
 • Będziemy starać się wybrać dla ciebie lot z przynajmniej jednym wolontariuszem (to może okazać się użyteczne, jeśli podróżujesz pierwszy raz, szczególnie jeśli chodzi o nasze projekty dla nastolatków)
 • Niektóre kraje, gdzie pracujemy, są małe i mają lotniska, na które nie można zarezerwować biletu online. Nasz zespół będzie w stanie zarezerwować dla ciebie dokładnie ten lot, którym powinieneś polecieć. 
 • Jeśli chcesz podróżować niezależnie przed lub po wolontariacie, pomożemy ci zabookować twoje loty, gdziekolwiek na świecie się wybierasz
 • Wszyscy wolontariusze podróżujący z nami mają także dostęp do infolinii ds. nagłych przypadków, działającej 24 godziny na dobę

Ceny lotów

Skontaktuj się z nami w sprawie cen lotów

Jeśli podróżujesz niezależnie do innych krajów przed lub po twoim wolontariacie i chcesz, abyśmy pomogli ci z rezerwacją biletów, ceny lotów nie będą wyświetlone na naszej stronie internetowej. Jak już będziesz wiedział, gdzie chcesz polecieć, skontaktuj się z nami, a nasz zespół wyśle ci plan podróży i całkowitą cenę. 

Jak to działa?

Rezerwacja biletów nigdy nie była wygodniejsza i bardziej bezstresowa. Podczas gdy Projects Abroad zajmuje się planowaniem twoich lotów i skupia uwagę na detalach, ty możesz skupić się na przygotowaniach do podróży. 

Oto, jak to działa:

 1. Kiedy zgłaszasz się do projektu z Project Abroad, wybierasz opcję lotu w swoim formularzu aplikacyjnym
 2. Zostajesz zaakceptowany do programu wolontariatu
 3. Wysyłamy ci trasę podróży i cenę
 4. Jeśli chciałbyś dokonać zmian swojej trasy podróży, daj nam znać, a wyślemy dodatkowe trasy, do momentu, aż znajdziemy odpowiednią trasę dla ciebie 

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat rezerwacji lotów z nami, sprawdź naszą sekcję FAQ poniżej, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

Możemy znaleźć dla ciebie opcje podróży które są zgodne z twoimi osobistymi potrzebami. Zarezerwuj swoje loty już dziś z Projects Abroad.

Często zadawane pytania na temat lotów

Poniżej znajdziesz kilka odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane w kontekście rezerwacji lotów z Projects Abroad. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, nie wahaj się skontaktować z nami. Szybko odpiszemy na twój e-mail lub porozmawiamy z tobą bezpośrednio.

Jakie jest moje lotnisko docelowe?

Możesz znaleźć listę lotnisk docelowych dla każdego projektu w naszym przykładowym dokumencie z cenami.  W niektórych destynacjach możesz wybrać lot na alternatywne lotnisko za dodatkową opłatą. Możesz zobaczyć listę tych cen w przykładowym dokumencie. 

Jeśli nie mogę skorzystać z bezpośredniego połączenia, czy będę miał wystarczająco dużo czasu na przesiadkę?

Tak. Nasz zespół rezerwuje tylko te bilety, w których przesiadki są gwarantowane przez linie lotnicze. Jeśli istnieje związane z pogodą lub inną przyczyną opóźnienie, zarezerwujemy dla ciebie kolejny dostępny lot. Jeśli to się wydarzy, powinieneś zadzwonić pod nasz lokalny numer do spraw nagłych przypadków, abyśmy wiedzieli, kiedy możemy spodziewać się ciebie na lotnisku. 

Co jeśli będę musiał zmienić mój lot?

Nie ma problemu! Musisz tylko skontaktować się z naszym zespołem, a on dokona zmian w twoim imieniu. Zmiana lotu może wiązać się z dodatkowymi opłatami. Podamy ci dokładną kwotę przed sfinalizowaniem zmiany. 

Ile bagażu mogę zabrać?

Wielkość bagażu zależy od poszczególnych linii lotniczych i klasy biletu. Nasz zespół poinformuje cię o przysługującym ci limicie bagażu podczas rezerwacji. 

Czy mogę wybrać miejsce?

Być może. To zależy od linii lotniczej. Niektóre pozwalają na wybór miejsc, a inne przydzielają je automatycznie. 

W jaki sposób zapłacę za moje loty?

Możesz zapłacić za swoje loty poprzez PayPal lub za pomocą karty płatniczej na stronie Myprojectsabroad. Ponieważ przelewy często zajmują do 3 dni, rekomendujemy wpłatę poprzez PayPal lub kartę kredytową.

Nasze akredytacje