Podstawą struktury naszych programów jest MyProjectsAbroad. Każdy wolontariusz otrzymuje dostęp do tej autorskiej bazy danych online po przyjęciu do jednego z programów Projects Abroad. (Jeśli jesteś zaakceptowanym wolontariuszem, możesz się zalogować tutaj).,

Powinieneś się zalogować do MyProjectsAbroad już wtedy, jak zostaniesz zaakceptowany, i sprawdzać  bazę od czasu do czasu, jak przygotowujesz się na swoją wyprawę. Otrzymasz e-mail za każdym razem, gdy umieścimy nową informację na twoim profilu MyProjectsAbroad.

Informacje które możesz znaleźć na MyProjectsAbroad

Lokalny zespół i nagłe przypadki 

Numery telefonów, adresy e-mail i adresy biur, w których pracuje nasz stały zespół, są dostępne na MyProjectsAbroad. Od pierwszego zalogowania będziesz wiedział: kto jest członkiem naszego lokalnego zespołu, gdzie ich znaleźć oraz jak możesz poprosić o pomoc w nagłym przypadku. 

Profil projektu 

Około miesiąca przed rozpoczęciem twojego projektu, umieścimy na portalu jego profil. Nie umieścimy tych informacji wcześniej, ponieważ szczegóły mogą się jeszcze zmienić. Informacje będą zawierać zdjęcia,a nazwisko i kontakt do twojego lokalnego superwizora, lokalizację i inne informacje na temat twojego projektu, jak również podsumowanie twojej roli wolontariusza. 

Informacje o zakwaterowaniu 

Około miesiąca przed rozpoczęciem projektu, opublikujemy profil twojej rodziny goszczącej lub innej opcji zakwaterowania. Nie podajemy tych informacji wcześniej, ponieważ szczegóły mogą się zmienić. Informacje będą zawierać zdjęcia, nazwisko, szczegóły kontaktowe i dodatkowe informacje na temat rodziny goszczącej lub superwizora twojego zakwaterowania, i inne ważne detale. 

 Lista rzeczy do zabrania i wizy

Zapewniamy szczegółową listę rzeczy do zabrania w każdym projekcie, która zawiera informacje na temat specjalnych strojów lub ekwipunku, który musisz zabrać ze sobą (w zależności od projektu). 

Zapewnimy także wszystkie niezbędne informacje dotyczące twojego wniosku wizowego (jeśli wiza jest wymagana). Zapewniamy radę, formularze i dodatkowe dokumenty. Ty musisz tylko trzymać się naszych wskazówek. 

 Zarządzanie finansami 

Możesz śledzić swój stan konta w Projects Abroad, dokonywać płatności kartą kredytową i drukować potwierdzenia poprzez nasz bezpieczny system online. 

 Szczegóły na temat ubezpieczenia 

Możesz znaleźć wszystkie szczegóły na temat twojego ubezpieczenia podróżnego i medycznego, w tym zakres ubezpieczenia i instrukcje, w jaki sposób dokonać zgłoszenia. 

 Szczegóły na temat lotu 

Wprowadź szczegóły dotyczące twojego lotu, lub poproś nasz zespół o zasugerowanie odpowiedniego lotu. Enter in your own flight details, or Otrzymasz szczegółowe procedury dotyczące twojego przyjazdu, dlatego dokładnie wiesz, gdzie nas znaleźć, jak wysiądziesz z samolotu.

Nasze akredytacje