Wypełnij formularz aplikacyjny tak dokładnie, jak to możliwe.

Podczas gdy będziemy potrzebować numeru twojego paszportu i szczegółów dotyczących referencji, te informacje nie są kluczowe, by rozpocząć przetwarzanie twojej aplikacji. 

Prosimy o telefon pod numer +44 (0)1903 708300 lub e-mail, jeśli jest cokolwiek, co chciałbyś przedyskutować. Nasz podstawowy pakiet zawiera zakwaterowanie, ubezpieczenie i wsparcie naszego zespołu zarówno na miejscu, jak i w twojej destynacji. 

Depozyt w wysokości 195 funtów brytyjskich jest wymagany przy aplikacji, ta opłata będzie odliczona od kosztu projektu. Jeśli nie chcesz aplikować online, możesz zawsze aplikować poprzez naszą broszurę lub telefonicznie. 

Zabierz mnie do formularza aplikacyjnego 

Co dzieje się później?

W czasie piętnastu dni roboczych piszemy do ciebie, aby powitać cię formalnie w naszym programie. W tym momencie wyślemy ci e-mailem twój login i hasło, oraz instrukcje do logowania w MyProjectsAbroad. To nasz system online, który pozwala ci zalogować się na specjalnej dedykowanej stronie. Tutaj możesz zobaczyć aktualne informacje na temat twojego wolontariatu lub stażu. Będziemy wysyłać ci regularne e-maile, jeśli coś nowego pojawi się na twojej stronie. Możesz skorzystać z niej, aby uzyskać następujące informacje:

 • Ogólną informację na temat twojej destynacji, wraz z informacją na temat członków zespołu Projects Abroad, lokalnych biur, etc.
 • Informacje na temat twojego ubezpieczenia
 • Link do zasobów związanych z nauczaniem lub opieką (jeśli aplikowałeś na projekt z tego zakresu)
 • Fakturę z wysokością twojej opłaty, płatną na trzy miesiące przed twoją wyprawą (lub natychmiast, jeśli pozostało mniej niż trzy miesiące do wyjazdu)
 • Nasz formalny regulamin 
 • Porady dotyczące podróży 
 • Pomysły na zbieranie funduszy, oraz opcję stworzenia swojej własnej strony fundraisingowej 
 • Listę rzeczy do zabrania

(Jeśli nie masz adresu e-mail lub łatwego dostępu do internetu, lub chcesz otrzymać materiały drukowane, nie martw się - prześlemy ci informację pocztą).

Informacje na temat wizy i podróży, jeśli ciebie dotyczą, będą również umieszczone na twojej dedykowanej stronie, lub wysłane do ciebie, zazwyczaj od jednego do czterech miesięcy przed twoim wyjazdem. Około miesiąca przed wyjazdem, załadujemy lub wyślemy ci pełne informacje o twoim miejscu pracy.

Długość twojego projektu jest obliczona od czasu, kiedy opuścisz dom, aż do czasu twojego powrotu. Na przykład, jeśli wyjeżdżasz na 4-tygodniowy projekt, upewnij się, że twój czas podróży również zmieści się w tych czterech tygodniach. Potrzebujemy tej informacji, by ubezpieczyć całą twoją podróż..

Jeśli zostaniesz na projekcie dłużej, niż planowano, policzymy 50 dolarów amerykańskich (lub 100 dolarów za ochronę przyrody w Tajlandii, na Fidżi i w Belize) dziennie aby pokryć koszty twojego zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia i wsparcia. 

Ewentualnie dodatkowe ubezpieczenie może być zakupione na dni podróży do i z destynacji, aby upewnić się, że spędzisz pełne dwa, lub sześć tygodni na swoim projekcie. 

Aplikuj teraz!

Zmiany i rezygnacja

Jeśli osobiste, uczelniane lub inne zobowiązania nie pozwolą ci wyjechać w zaplanowanym terminie, projekty mogą być opóźnione bez opłat lub za minimalną opłatą. Prosimy o kontakt w celu przedyskutowania twojej sytuacji. Zmiany lub rezygnacje muszą zostać zakomunikowane w formie pisemnej. Niestety, opłaty za nie są niemożliwe do uniknięcia. Opłata za zmiany wynosi od 35 do 150 funtów brytyjskich plus kwota do zapłaty przez Projects Abroad dla innych organizacji. Opłaty za rezygnację zależą od tego, jak odległy jest termin twojego wyjazdu od momentu, w którym dostarczysz nam informację o rezygnacji. 

 • 3 miesiące lub dłużej - twój depozyt zostanie zatrzymany przez Projects Abroad
 • Od 2 do 3 miesięcy - Jedna trzecia pełnego kosztu 
 • Od 1 do 2 miesięcy - Dwie trzecie pełnego kosztu 
 • Mniej niż jeden miesiąc - Pełny koszt

“Miesiąc” we wszystkich sprawach związanych z Projects Abroad odnosi się do miesiąca kalendarzowego. “Miesiąc” we wszystkich sprawach związanych z Projects Abroad odnosi się do miesiąca kalendarzowego. Proszę zwróć uwagę, że powyższe koszty rezygnacji odnoszą się do sytuacji, kiedy aplikacja dokonywana jest zarówno na dłużej niż trzy miesiące przed datą wyjazdu, jak i na krócej niż trzy miesiące przed datą wyjazdu. 

Proszę zwróć uwagę, że jeśli dokonałeś finalnej opłaty, ubezpieczenie od rezygnacji będzie dostępne w określonych okolicznościach. Proszę pamiętaj - nie jesteśmy odpowiedzialni za wszystko. 

Jeśli wybierzesz, żeby wziąć udział w jednym z naszych programów, nie możemy przygotować cię na każdą okoliczność. Będziesz odbywał dalekie podróże do miejsc, które mogą być zarówno egzotyczne, jak i nieprzewidywalne. Styl życia i warunki mogą się różnić od tych, do których jesteś przyzwyczajony - nie muszą być koniecznie gorsze, ale z pewnością inne. Proszę przygotuj się na zderzenie z nieoczekiwanym, z lokalnymi zwyczajami i brakami, z kaprysami pogody, turbulencjami związanymi z podróżą i ludźmi. Zdrowy rozsądek i dobry humor będą niezbędne, byś mógł z uśmiechem zaakceptować te warunki. 

Rekomendujemy, byś przeczytał nasz pełny regulamin przed aplikowaniem.

Projects Abroad to nazwa handlowa Projects Abroad (UK) Ltd (zarejestrowanej w Anglii pod numerem 0-2478906) oraz Projects Abroad Travel Ltd (zarejestrowanej w Anglii pod numerem 0-3746636).

Nasze akredytacje