You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Grupy firmowe

Grupy pracownicze

Nic tak nie integruje pracowników jak wspólny wyjazd. Dlaczego by nie zorganizować dla swoich pracowników integracyjnego wyjazdu, podczas którego nie tylko spędziliby czas ze sobą, ale także mogli pomóc potrzebującym ludziom w warunkach dalekich od tych, które uznawane są za normę w Polsce. Pomoc dzieciom, osobom chorym lub pomoc przy odbudowie zniszczeń spowodowanych kataklizmem może przypomnieć pracownikom, że osoby, z którymi stykają się na co dzień mają także swoje problemy, i należy zawsze traktować każdego ze zrozumieniem i wyrozumiałością.

Grupy sportowe, muzyczne i artystyczne.

Chcielibyście odbyć zagraniczne tournee? Pokazać swoją sztukę za granicą? Spróbować swoich sił w dyscyplinach sportowych mniej popularnych w Polsce? Podczas zagranicznego wyjazdu możecie tego wszystkiego dokonać! Dodatkowo, możecie swoim doświadczeniem wspomóc lokalnych, młodych twórców i sportowców!

Daj nam znać, jeśli rozważasz grupowy wyjazd! Jeśli jesteś członkiem grupy, która rozważa wyjazd na jeden z naszych projektów lub chcesz wysłać grupę (na przykład pracowniczą), zadzwoń pod numer telefonu +48 22 292 22 07 lub napisz mail pod info@projects-abroad.pl, by omówić szczegóły. Jesteśmy w stanie skomponować wyjazd dopasowany do Twoich potrzeb, więc jeśli chciałbyś, by Wasz wyjazd miał odmienny przebieg niż standardowy projekt, daj nam znać – istnieje spora szansa, że będziemy w stanie Ci pomóc!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲