Dowiedz się więcej

W Projects Abroad, organizujemy zmieniające życie projekty wolontariatów i staży w krajach rozwijających się.

To naprawdę bardzo proste - ty decydujesz, co chcesz robić, gdzie chcesz jechać i kiedy. Płacisz nam opłatę i w jej ramach otrzymujesz:

  • Wyjątkowe wsparcie ze strony zespołu przed, w trakcie i po twojej wyprawie
  • Bezstresowe podejście, gdzie wszystko załatwiane jest za ciebie 
  • Prawdziwy projekt, który niesie prawdziwą zmianę

Dzięki naszym projektom sprawiamy, że zmiana jest możliwa. Każdy z nich rozwiązuje konkretny problem, w konkretnym miejscu. To może być ratowanie żółwi morskich przed wyginięciem w Meksyku, albo walka z nierównością płci w Tanzanii. Nasze projekty są prowadzone przez cały rok, niezależnie od tego, jak wielu wolontariuszy lub stażystów do nas przyjedzie.

Robimy to już od ponad 25 lat. Oznacza to, że możesz być częścią czegoś, co czyni długofalową, znaczącą zmianę, bez szybkich rozwiązań. 

Każdego razu, gdy wolontariusz lub stażysta zapisuje się na jeden z naszych projektów, zmienia świat.

Jak mogę zacząć

Krok 1: Research

Sprawdź nasze projekty i wybierz ten, którym jesteś najbardziej zainteresowany. Mamy bardzo wiele opcji, od stażu w szpitalu w Kenii po nurkowanie z rekinami na Fidżi.  

Skontaktuj się z naszym zespołem. Są oni ekspertami i mogą pomóc ci zdecydować, jakie projekt, destynacja i daty będą dla ciebie najlepsze. 

Krok 2: Aplikacja

Jak już podejmiesz decyzję, wypełnij nasz formularz aplikacyjny i wpłać depozyt w wysokości 195 funtów brytyjskich, który stanowi część całkowitego kosztu. Jeśli wolisz, możesz aplikować przez telefon – w obu przypadkach zajmie ci to około 10 minut. 

Zazwyczaj rekomendujemy aplikowanie co najmniej 3 miesiące przed wyjazdem. Jakkolwiek, nasz zespół czynił cuda w krótszych terminach, więc po prostu do nas zadzwoń!

Jeśli nie jesteś pewien, jakie informacje będą potrzebne do skompletowania twojej aplikacji, dowiedz się, jak aplikować

Krok 3: Potwierdzenie

Dostaniesz e-mail z potwierdzeniem zaraz po wypełnieniu formularza, ale potem dokładnie sprawdzamy twoją aplikację, żeby upewnić się, że niczego nie brakuje. To normalnie zajmuje do 5 dni roboczych. 

Potem dostaniesz powitalny e-mail i telefon od naszego doradcy ds. wolontariuszy. Będzie on przypisany do ciebie jako osoba kontaktowa, która pomoże ci ze wszystkim, zanim wyjedziesz. 

Krok 4: Przed wyjazdem

Twój doradca ds. wolontariatu omówi z tobą wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wyjedziesz. Stworzymy także twoją własną stronę w MyProjectsAbroad. To portal zawierający wszystkie niezbędne porady przed wyjazdem, od listy rzeczy do spakowania i inofrmacji na temat zakwaterowania, po zasoby i plany lekcji, abyś mógł się przygotować do swojego projektu.

Prześlemy ci także informację, jak masz aplikować o wizę, jeśli jest ona wymagana. Jeśli chciałbyś, byśmy zaaranżowali za ciebie loty, zrobimy to dla ciebie.

Krok 5: Płatność

Przy aplikacji musisz tylko wpłacić depozyt w wysokości 195 funtów brytyjskich. Potem poprosimy cię o uiszczenie pełnej opłaty 1 miesiąc przed datą rozpoczęcia wolontariatu. Możesz zapłacić bezpiecznie online przez stronę MyProjectsAbroad, wysłać przelew bankowy lub zapłacić przez telefon, jeśli wolisz.

Krok 6: Wylot

Zadzwonimy do ciebie przed odlotem, a potem wystarczy, że wsiądziesz do samolotu i będziesz gotowy na swoją przygodę! 

Krok 7: Przyjazd i wprowadzenie

Członek naszego zespołu przyjedzie po ciebie na lotnisko, trzymając w rękach znak z logo Projects Abroad. Zabierze cię do miejsca twojego zakwaterowania i pomoże ci się urządzić. 

Później przeprowadzi z tobą obszerne wprowadzenie i podsumuje zasady bezpieczeństwa, tak że będziesz mógł poznać lokalne miasteczko i mieć wszystko, czego potrzebujesz. Potem, kolejnego dnia, przedstawi cię twoim nowym kolegom w twoim miejscu pracy.

Krok 8: Przeżyj doświadczenie swojego życia

Teraz wszystko zależy od ciebie. Poznasz nowych przyjaciół, nauczysz się nowych rzeczy i będziesz częścią długofalowego planu zmiany śwata na lepsze. Nasz zespół będzie pod ręką, żeby pomagać ci. Zyskasz wspomnienia na całe życie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przeczytaj nasze często zadawane pytania, dowiedz się więcej o zakwaterowaniu, lotach i o tym, jak działają nasze ceny.

Nasze akredytacje