High School Specials: Wolontariat dla nastolatków za granicą

Starannie zaplanowane wolontariaty dla nastolatków w wieku 15–18 lat, którzy chcą wyjść ze swojej strefy komfortu

High School Specials to projekty przeznaczone dla osób w wieku 15–18 lat. Pomagamy im doświadczyć życia w obcym kraju, pomóc mniej uprzywilejowanym społecznościom i zyskać pewność siebie.

Wycieczki te stworzone zostały z myślą o nastolatkach – będziesz miał więc pełne wsparcie lokalnych pracowników Projects Abroad. Pomogą ci we wszystkim, abyś mógł wyciągnąć z wyjazdu jak najwięcej – szczególnie jeśli to twój pierwszy raz za granicą.

Będziesz pracować jako wolontariusz wraz z rówieśnikami z całego świata, których lepiej poznasz dzięki wspólnym aktywnościom i wycieczkom. High School Specials mają określony harmonogram oraz daty rozpoczęcia i zakończenia – są więc mocno ustrukturyzowane, co jest dobre dla osób wciąż uczących się w szkole średniej. 

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla innych, zyskać nowe doświadczenia i spotkać ludzi z całego świata, wycieczka High School Special może ci w tym pomóc.

Wybierz wolontariat grupowy dla młodzieży

Filtruj według:

1-3 z 21 Projektów

Volunteers work with sea turtles in Mexico on a project for teenagers
Conservation Volunteer Work in Mexico for Teenagers
Zobacz ten projekt
 • Cena: 8,615 zł za 2 tygodni
 • Dodatkowe tygodnie: 1,640 zł
 • Data rozpoczęcia: W czasie wakacji szkolnych
 • Minimalny czas trwania: 2 tygodni
 • Wiek: 15-18
An intern working with a patient on our medical internship for teenagers in Kenya
Medical Internships for Teenagers in Kenya
Zobacz ten projekt
 • Cena: 9,215 zł za 2 tygodni
 • Dodatkowe tygodnie: 1,640 zł
 • Data rozpoczęcia: W czasie wakacji szkolnych
 • Minimalny czas trwania: 2 tygodni
 • Wiek: 15-18
A lawyer consults with a client on the Law and Human Rights internship for teenagers in South Africa
Staż dla młodzieży – prawa człowieka w RPA
Zobacz ten projekt
 • Data rozpoczęcia: W czasie wakacji szkolnych
 • Minimalny czas trwania: 1 tygodnia
 • Wiek: 15-18
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czym są High School Specials?

Nasze wolontariaty High School Specials to zaplanowane projekty przeznaczone dla osób w wieku 15–18 lat. W tygodniu wolontariusze pracują nad swoim projektem wraz z ekipą Projects Abroad, a w wolnym czasie wybierają się na wycieczki i aktywnie socjalizują. 

Nasze wolontariaty dla uczniów szkół średnich zostały stworzone tak, by zapewnić uczestnikom bezpieczne doświadczenie wolontariackie za granicą ze stałym wsparciem. Będziesz pracował nad projektami, które mają trwały, pozytywny wpływ na lokalną społeczność.

Kalendarz projektów dostosowany jest do planu szkolnych wakacji. Projekty te dadzą ci wystarczający zakres odpowiedzialności, byś poczuł, że wychodzisz ze swojej sfery komfortu. Spędzisz cały projekt z tym samym zespołem, zyskując czas, aby każdego poznać i stworzyć trwałe przyjaźnie. 

Jakąkolwiek destynację lub projekt wybierzesz, będzie to wyjątkowe doświadczenie.

Volunteers paint a jungle gym in Kenya while volunteering abroad under 18.

Czy wakacje z wolontariatem dla nastolatków to coś dla mnie?

Jeśli masz 15–18 lat i chcesz pracować jako wolontariusz z innymi nastolatkami, High School Special to projekt dla ciebie. Nasze wakacje z wolontariatem dla młodzieży trwają przez 1–4 tygodnie, z łatwością więc możesz wpasować je w kalendarz szkolnych wakacji. Odniesiesz wiele korzyści związanych z pracą wolontariacką za granicą podczas tej bezpiecznej i dobrze zaplanowanej wyprawy. 

Ten projekt spełni twoje oczekiwania, jeśli chcesz spędzić wolny czas robiąc coś dobrego i zdobywając unikatowe doświadczenia. Dowiesz się więcej na temat mniej uprzywilejowanych społeczności oraz wyzwań, z którymi się mierzą i nauczysz się im pomagać. Podczas wyprawy będziesz spędzał czas z ludźmi w swoim wieku oraz pracownikami Projects Abroad. Wiele młodych osób pracuje na wolontariacie przed ukończeniem 18 roku życia, a wycieczki te pozwalają im nawiązać trwałe przyjaźnie. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi High School Specials, ale wolałbyś bardziej elastyczny projekt, możesz być zainteresowany naszymi Flexi Trips. Tutaj znajdziesz pełną listę rodzajów naszych projektów.

Co zyskam dzięki pracy na wolontariacie dla nastolatków?

Wszystkie nasze wyprawy zostały zaplanowane tak, abyś mógł wyciągnąć jak najwięcej z zagranicznego wolontariatu. Dotychczasowi uczestnicy High School Specials podkreślają:

 • bezpieczeństwo podróżowania z zaufaną organizacją mającą dziesiątki lat doświadczenia,
 • korzyści płynące ze współpracy z lokalnym zespołem, który dobrze zna swoją społeczność,
 • unikatowe doświadczenie, o którym można opowiadać w szkole oraz podczas rozmów kwalifikacyjnych – o pracę lub na studia,
 • zdobywanie wiedzy o innych kulturach i mniej rozwiniętych krajach oraz wyzwaniach, z którymi się mierzą.
A volunteers spends time with the children in Cambodia after joining volunteering opportunities for high school students with Projects Abroad.

Nasze akredytacje