Grupowy wolontariat dla uczniów szkół podstawowych

Pozwól dzieciom w wieku 12–15 lat wyjść poza klasę i pomóż im czynić dobro tam, gdzie jest to potrzebne

Middle School Specials to szyte na miarę projekty dla dzieci w wieku 12–15 lat. Nigdy nie jest za wcześnie, by zacząć uczyć się o innych społecznościach i kulturach oraz wykonywać pracę, dzięki której świat staje się lepszym miejscem. 

Nasi pracownicy robią wszystko, by dzieci, ich rodzice i nauczyciele byli zadowoleni z wyprawy. Dla wielu naszych wolontariuszy jest to pierwszy raz za granicą, tak więc nasza ekipa zapewni im wszelkie wsparcie niezbędne, by podróż była udana. 

Te projekty są silnie ustrukturyzowane, jeśli chodzi o plan, rozkład posiłków i sam przebieg wyprawy. Pracownicy są z grupą przez cały czas i dbają, by młodzi wolontariusze gromadzili jak najwięcej doświadczeń podczas pobytu za granicą. 

Dzięki weekendowym wycieczkom i innym aktywnościom grupowym, wyprawy wolontariackie dla dzieci umożliwiają uczestnikom zobaczenie wielu ciekawych miejsc w wybranej destynacji.

Wybierz Wolontariat Grupowy dla Dzieci

1-1 z 1 Projektów

Part of the Experiential Learning model in Cambodia for middle school students, is for students to help at a kindergarten.
Wolontariat dla dzieci – opieka nad dziećmi i pomoc społeczna w Kambodży
Zobacz ten projekt
  • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
  • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 12–15 lat
  • Od 2 tygodni
  • Od 8,615 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czym są Middle School Specials?

Nasze Middle School Specials to zaplanowane wycieczki przeznaczone dla grup dzieci w wieku 12–15 lat. Podczas tygodnia wolontariusze pracują nad swoimi projektami wraz z ekipą Projects Abroad, a czas wolny wypełniony jest wycieczkami i innymi aktywnościami. To świetna szansa, by uczestnicy dowiedzieli się więcej o nowej kulturze, zbudowali przyjaźnie z rówieśnikami z całego świata i zdobyli wiarę w siebie.

Wsparcie i bezpieczeństwo są w tych projektach najważniejsze. Wolontariusze mieszkają w czystych, bezpiecznych lokalizacjach, gdzie mają zapewnione posiłki oraz transport. Czas rozpoczęcia i zakończenia projektu jest z góry ustalony, tak samo jak jego dokładny plan.

Volunteers prepare a ball game for the children during Projects Abroad service learning activities for middle school students.

Czy oparta na doświadczeniu edukacja dla uczniów to coś dla mnie?

Jeśli organizujesz wycieczkę dla dzieci w wieku 12–15 lat, nasze Middle School Specials to coś dla ciebie. Podczas doskonale zaplanowanej wycieczki skorzystasz ze wszystkich benefitów związanych z doświadczeniem wolontariackim za granicą. Nasze projekty to pewność i bezpieczeństwo.

Ta wyprawa sprosta twoim wymaganiom, jeśli chcesz pokazać młodym ludziom, jak to jest być wolontariuszem i pomagać mniej uprzywilejowanym społecznościom. To także szansa, by pomóc uczestnikom w rozwoju osobistym, ponieważ podczas wyjazdu wychodzą oni ze swej strefy komfortu. 

Wycieczki odbywają się podczas szkolnych wakacji i mogą objąć większe grupy młodzieży. Jeśli jesteś osobą poszukującą wyjątkowego doświadczenia w trakcie wakacji, dołącz do uczniów z całego świata! 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi Middle School Specials, ale planujesz wycieczkę dla starszych studentów, być może zainteresują cię nasze High School Specials. Tutaj znajdziesz pełną listę rodzajów naszych projektów.

Co dadzą mi aktywności typu service learning dla uczniów szkół podstawowych?

Wszystkie nasze projekty są zaplanowane tak, byś mógł maksymalnie wykorzystać swoją przygodę na wolontariacie. Dotychczasowi wolontariusze Middle School Specials podkreślają:

  • bezpieczeństwo podróżowania z zaufaną organizacją mającą dziesiątki lat doświadczenia, 
  • korzyści płynące ze współpracy z lokalnymi pracownikami, którzy dobrze znają swoją społeczność,
  • szanse na rozwój umiejętności, zwiększenie pewności siebie oraz nawiązanie trwałych przyjaźni,
  • możliwość poznania innych kultur i mniej rozwiniętych krajów oraz zrozumienie wyzwań, z którymi się one zmagają.
A group of middle school students enjoy a Latin dance class after a day filled with volunteering abroad.

Nasze akredytacje