Elastyczne wolontariaty za granicą

Elastyczny projekt zapewniający wsparcie i niezależność, których potrzebujesz jako wolonatariusz.

Nasze Flexi Trips to podstawowy rodzaj aktywności, które zapewniamy jako Projects Abroad: elastyczne, szyte na miarę doświadczenia związane z wolontariatem, które możesz dopasować do swoich potrzeb. 

Możesz sam wybrać datę rozpoczęcia i zakończenia projektu, a jego plan nie jest z góry wyznaczony. To daje ci swobodę spędzania weekendów i czasu wolnego w taki sposób, jak zechcesz – czy będzie to podróżowanie, zwiedzanie okolicy czy wypoczynek. Nasi lokalni pracownicy kontaktują się z tobą w trakcie trwania projektu, ale zawsze masz pełną kontrolę nad jego przebiegiem. 

Na Flexi Trip może wybrać się każda osoba powyżej 16 roku życia. Będziesz pracował jako wolontariusz wraz z osobami z całego świata, z różnym doświadczeniem. 

Jeśli marzysz o projekcie dopasowanym do twoich zainteresowań i umiejętności, właśnie go znalazłeś! Flexi Trips są świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z wolontariatem.

Wybierz Wolontariat Indywidualny

Filtruj według:

1-3 z 33 Projektów

Children are taught by female volunteers working with children in Cambodia inside a community care centre to further their childhood development.
Jedź na wolontariat z dziećmi w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,220 zł
Culture and Community Volunteers live and work with Nomads in Mongolia whilst riding horses to herd cattle.
Mieszkaj i pracuj z nomadami w Mongolii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 8,345 zł
Projects Abroad interns gain micro-finance work experience in Tanzania advising entrepreneurs
Mikrofinansowanie – staż w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
Załaduj więcej

Nie możesz znaleźć informacji, których szukasz?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czym są elastyczne wolontariaty?

Flexi Trips to nasze standardowe projekty, które prowadzimy od dziesiątek lat. Zostały stworzone tak, aby dać ci pełną kontrolę nad tym, jak spędzisz swój czas za granicą. 

Większość naszych projektów może być realizowana w taki sposób – to ty wybierasz, kiedy dołączysz i kiedy zakończysz pracę. Zamieszkasz u rodziny goszczącej, dzięki czemu od razu będziesz mógł zanurzyć się w życiu lokalnej społeczności. Pracownicy Projects Abroad są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w każdym z krajów, w których odbywają się nasze projekty – dlatego będziesz mógł zawsze liczyć na ich wsparcie.

Wszystkie projekty prowadzone są z poszanowaniem środowiska naturalnego i skupiają się konkretnych, mierzalnych celach mających na względzie pomoc lokalnej społeczności. Możesz być pewien, że bierzesz udział w etycznym projekcie, który będzie miał długofalowe pozytywne konsekwencje.

Conservation volunteers and staff help with reforestation as part of our flexible volunteer projects abroad.

Czy elastyczny wolontariat za granicą jest dla mnie?

Nasze elastyczne wolontariaty przeznaczone są dla wszystkich wolontariuszy, którzy chcą mieć pozytywny wpływ na życie mniej uprzywilejowanych społeczności, robiąc jednocześnie to, co chcą. Mając kontrolę nad swoim czasem, będziesz w stanie skupić się na rozwijaniu ważnych umiejętności, zdobywaniu cennych doświadczeń oraz na realizacji celów, które są bliskie twojemu sercu. 

Flexi Trips to doskonały wybór, jeśli nie wiesz, jak długo chcesz zostać lub plany innych projektów nie są dla ciebie dogodne. To także okazja dla wolontariuszy, którzy podczas projektu chcą poznać nowe osoby. Będziesz przebywać z ludźmi w różnym wieku, z różnych środowisk i różnej narodowości. 

Jeśli jesteś zainteresowany Flexi Trips, ale chciałbyś pracować w więcej niż jednym kraju lub projekcie, sprawdź nasze Combined Trips. Tutaj znajdziesz pełną listę rodzajów naszych projektów.

Jakie korzyści odniosę jako wolontariusz za granicą?

Wszystkie nasze projekty zostały stworzone w taki sposób, by pomóc ci jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na wolontariacie. Dotychczasowi wolontariusze, którzy wzięli udział we Flexi Trips, podkreślają:

 • bezpieczeństwo podróżowania z zaufaną organizacją mającą dziesiątki lat doświadczenia, 
 • korzyści płynące ze współpracy z lokalnymi pracownikami, którzy dobrze znają swoją społeczność,
 • rozwijanie umiejętności i pewności siebie oraz nawiązywanie przyjaźni z wolontariuszami w tym samym wieku, 
 • projekty dopasowane do umiejętności i zainteresowań,
 • doświadczenia podczas weekendów i w czasie wolnym.
A local woman has her blood pressure measured by a Medicine intern doing a placement abroad in Mexico.

Nasze akredytacje