Projects Abroad volunteers work with children and complete volunteer work around the world.

Wolontariaty łączone

Połącz swoje ulubione projekty, aby przeżyć wyjątkowe doświadczenie, które pasuje do ciebie

Nasze wolontariaty łączone dają ci szansę pracy jako wolontariusz na całym świecie, pozwalając ci wybrać więcej niż jeden projekt w ramach pakietu. Możesz połączyć dw różne projekty w jednym kraju, lub podróżować do więcej niż jednego kraju i być wolontariuszem w wielu projektach. 

Nasze projekty wolontariatu na całym świecie dają ci różnorodność i elastyczność, zabierając z twoich barków stres związany z organizacją projektu wolontariatu na taką skalę. W każdej destynacji będzie na ciebie czekał zespół wolontariuszy, który będzie cię wspierać. Podczas gdy planujemy twoją podróż, możemy doradzić ci na temat najlepszego sposobu połączenia dostępnych opcji, tak żebyś otrzymał doświadczenie, o jakim marzysz. 

Nie ma górnej granicy czasu, który możesz spędzić na swojej wyprawie. Zwykle bardziej opłaca się połączyć więcej niż jeden projekt. 

Jeśli chcesz podróżować po świecie i spróbować różnych rzeczy, spotykając nowych ludzi po drodze, wolontariat łączony pomoże ci tego dokonać.

Czym są wolontariaty łączone?

Wolontariaty łączone to projekty, które łączą więcej niż jeden program Projects Abroad w postaci jednego pakietu. Możesz łączyć różne kraje i różne projekty wolontariatu, wybierając spośród różnych możliwości na całym świecie. Nasz zespół doradzi ci, jakie są najlepsze opcje, byś mógł otrzymać doświadczenie, którego potrzebujesz. 

Możesz połączyć nasze bardziej ustrukturyzowane projekty – z ustalonym z góry planem i datami rozpoczęcia oraz zakończenia – z bardziej elastycznymi programami. To pomoże ci spróbować wolontariatu za granicą i zbudować swoją pewność siebie oraz niezależność..

Wszystkie nasze projekty są zrównoważone, nakierowane na cel i skupione na pomocy lokalnej społeczności. Możesz być pewien, że bierzesz udział w etycznym projekcie, który będzie miał długofalowe skutki.

Volunteers start with a visit to the African savannah on one of the Projects Abroad volunteer opportunities around the world.

Czy wolontariaty łączone to coś dla mnie?

Nasze wolontariaty łączone przeznaczone są dla wolontariuszy, którzy chcą zrealizować więcej niż jeden projekt i zobaczyć więcej niż jeden kraj. Jest tak wiele sposobów, aby wspierać nieuprzywilejowane społeczności, jest to zatem świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak możesz pomóc. 

Jeśli planujesz dłuższą wyprawę, lub po prostu chcesz spróbować różnych rzeczy, aby odnaleźć swoją pasję, ten typ projektu jest dla ciebie. 

Ekspercka wiedza naszego zespołu jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o planowanie dłuższej lub bardziej zróżnicowanej wyprawy. Nawet jeśli chcesz robić coś ambitnego, wiesz, że jesteś w bezpiecznym środowisku i masz wsparcie. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi wolontariatami łączonymi, przeczytaj pełną listę typów projektów, aby wybrać najlepsze dla siebie kombinacje.

Co zyskam, pracując jako wolontariusz w różnych krajach?

Wszystkie nasze projekty są zaplanowane tak, by pomóc ci jak najlepiej wykorzystać swój czas za granicą i swój projekt wolontariatu. Byli wolontariusze uczestniczący w wolontariatach łączonych zwracają uwagę na:

  • Bezpieczeństwo wynikające z podróżowania z godną zaufania organizacją, mającą za sobą dziesiątki lat doświadczeń.
  • Korzyści płynące z pracy z lokalnym zespołem, który doskonale zna lokalną społeczność. 
  • Rozwój pewności siebie, umiejętności i przyjaźni z innymi wolontariuszami w podobnym wieku.
  • Udział w wolontariacie dopasowanym do twoich silnych stron i zainteresowań. 
  • Planowanie długiej lub zróżnicowanej wyprawy z wielkim wsparciem i mnóstwem porad na każdym etapie.
Childcare volunteer skips along with the children as she completes volunteer work around the world with Projects Abroad.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Z przyjemnością przygotujemy dla ciebie projekt uszyty na miarę. Większość z naszych pracowników była również wolontariuszami, tak więc mają wiedzę, by odpowiedzieć na twoje pytania, duże i małe.

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Nasze akredytacje