Projects Abroad volunteers after teaming up to help local farmers plant rice in Madagascar.

Formaty projektów Projects Abroad

Formaty projektów Projects Abroad w różnych stylach i połączeniach, co pomoże ci wybrać idealną wyprawę dla siebie

W Projects Abroad oferujemy różne projekty, w których możesz wziąć udział. Te obejmują zarówno wolontariaty i staże, jak i doświadczenia związane z zanurzeniem się w innej kulturze. 

Każdy z tych projektów ma swój format – zestaw wspólnych cech, takich jak daty, czas trwania i plan. 

Znalezienie formatu projektu, który do ciebie pasuje, może pomóc ci zawęzić wybór projektów i znaleźć taki, który najlepiej do ciebie pasuje. 

Na przykład, jeśli potrzebujesz niezależności i elastyczności, idealnie dopasujesz do siebie jeden z naszych elastycznych projektów. Dla odmiany, nasze projekty grupowe organizowane są w z góry ustalonych ramach czasowych i pozwalają ludziom z całego świata zebrać się razem i stworzyć grupę. 

Być może jesteś nastolatkiem, który chce być pewny, że trafi do grupy osób w swoim wieku? W tym przypadku najlepszym wyborem będą nasze projekty High School Specials.

Jakiegokolwiek projektu szukasz, mamy go.

A group volunteering overseas together get ready to take part in a community outreach.

Projekty grupowe szyte na miarę

Jeśli chcesz wyjechać na wolontariat z grupą 5 lub więcej przyjaciół bądź znajomych, możemy zorganizować dla was szyty na miarę projekt, który dokładnie spełnia wasze oczekiwania, co obejmuje także zajęcia wieczorami i podczas weekendów, jak również dostosowany do potrzeb plan projektu.

Czytaj dalej

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Z przyjemnością przygotujemy dla ciebie projekt uszyty na miarę. Większość z naszych pracowników była również wolontariuszami, tak więc mają wiedzę, by odpowiedzieć na twoje pytania, duże i małe.

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Nasze akredytacje