You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekty

Standardowe Wolontariaty & Staże (16-75 lat) – to nasze standardowe projekty, które realizujemy w ponad 30 krajach i wielu dziedzinach, które prezentujemy poniżej. Sam wybierasz termin wyjazdu i długość pobytu. Zamieszkasz u lokalnej rodziny goszczącej i będziesz pracować z innymi wolontariuszami i stażystami pod opieką naszego lokalnego personelu.

Wolontariaty młodzieżowe (16-19 lat) - Wolontariaty młodzieżowe (16-19 lat) - to krótkoterminowe, zagraniczne wolontariaty zaprojektowane specjalnie z myślą o młodzieży. Struktura Wolontariatów dla młodzieży jest inna niż Wolontariatów standardowych, bardziej dopasowana do potrzeb osób młodych pod względem bezpieczeństwa, mających mniej doświadczeń merytorycznych w danej dziedzinie. Tutaj dowiesz się więcej o ich organizacji i bezpieczeństwie.Poznaj różnice między Wolontariatami dla młodzieży a Wolontariatami dla młodzieży a Wolontariatami Standardowymi.

Kursy Językowe - Organizowane przez nas kursy językowe to oferta indywidualnych lub odbywających się w kilkuosobowych grupkach lekcji i codziennych ćwiczeń praktycznych z szeregu języków obcych – zarówno tych, którymi posługuje się duża, międzynarodowa społeczność (takich jak francuski, hiszpański czy chiński w narzeczu mandaryńskim), jak i języków lokalnych.

Wolontariaty grupowe dla firm i szkół - to wolontariaty realizowane w grupach i dostosowane do ich indywidualnych wymagań.

Wolontariaty dla rodzin z dziećmi - to projekty wolontariatów dostosowane do wymagań rodzin z dziećmi. Życie i wolontariat całą rodziną w kraju rozwijającym się to ciekawe wyzwanie oraz świetna okazja, aby zbliżyć do siebie jej członków i nauczyć ich nowych rzeczy.

Wybierz z poniższych opcji:

Standardowe Wolontariaty & Staże (16-75 lat)

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲
Feedback
You seem interested in our projects! Care to tell us more?
I'd be happy to! Not right now, thanks.