You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Kraje docelowe

Afryka

Największą popularnością wśród projektów afrykańskich cieszą się te realizowane w RPA, Kenii i Etiopii. Najbardziej atrakcyjny jak do tej pory jest projekt Ochrony środowiska w parku Kwa Tuli na granicy RPA i Botswany oraz w rezerwacie Kigio w Kenii. W Etiopii zaś wolontariusze najczęściej wybierają projekty społeczne związane z pracą w domach dziecka czy lokalnych przedszkolach. Każdy projekt realizowany w Afryce dostępny jest w języku angielskim. W Togo, Senegalu i Maroko, dostępne są także programy w języku francuskim.

Ameryka Łacińska

Od Meksyku na północy po Argentynę na południu – jesteśmy obecni w najciekawszych miejscach tego wyjątkowego kontynentu, także na Jamajce i Wyspach Galapagos. Realizujemy tam projekty społeczne, edukacyjne, dziennikarskie, archeologiczne, a także wyjątkowe projekty z dziedziny ochrony środowiska realizowane w dżungli amazońskiej.

Azja

Azja to najbardziej różnorodny kontynent na świecie. Odnosi się to zarówno do krajobrazu jak i kultury. Od wielu lat Azja to najbardziej popularny kontynent wśród polskich wolontariuszy. Wśród krajów prym wiedzie Nepal, Sri Lanka i Tajlandia. Realizujemy tu pełen wachlarz projektów, w tym projekty społeczne, medyczne, dziennikarskie, biznesowe, weterynaryjne oraz ochrony środowiska. Językiem projektów jest język angielski.

Europa

W Europie działamy w Rumunii i we Włoszech. To właśnie Rumunia była pierwszym krajem, w którym zaczęliśmy realizować nasze projekty. W Rumunii jesteśmy aktywni do dziś, stale rozwijając naszą działalność. Obecnie oferujemy między innymi projekty dziennikarskie oraz wyjątkowe projekty związane z ochroną zwierząt.

Oceania

Fidżi i Samoa to nowe kraje, w których rozpoczęliśmy aktywnoś projektową. Realizujemy tam projekty społeczne, edukacyjne, a także wyjątkowe projekty z dziedziny Ochrony środowiska. Mowa tu o projekcie Ochrony Rekinów, który będzie dostępny od stycznia 2014.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲
Feedback
You seem interested in our projects! Care to tell us more?
I'd be happy to! Not right now, thanks.