You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Kraje docelowe

Afryka

Wyjazd na wolontariat do Afryki to okazja, aby odkryć ogromną różnorodność tego kontynentu oraz pomóc mieszkającym tam ludziom. Projects Abroad współpracuje z lokalnymi wspólnotami i organizacjami NGO, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój udział w projekcie będzie profesjonalnie zorganizowany i wartościowy.

Ameryka Łacińska

Wykopaliska archeologiczne w Peru, meksykański szpital, stacja radiowa Unquillo w Argentynie, Park Narodowy Barra Honda, dom dziecka w Cochambabie to tylko niektóre miejsca w Ameryce Łacińskiej, w których możesz pracować jako wolontariusz.

Azja

W Azji możesz uczyć angielskiego w Birmie albo Chinach, opiekować się dziećmi w Wietnamie, odbyć praktyki medyczne w Nepalu, wziąć udział w projekcie ochrony środowiska w Tajlandii lub Kambodży albo zamieszkać razem z rodziną nomadów w Mongolii.

Europa

Wolontariat w Europie to okazja zdobycia pierwszego doświadczenia w zawodzie stosunkowo niedaleko od miejsca zamieszkania, a także niesienia pomocy m.in. uchodźcom, którzy nieprzerwanie napływają na Stary Kontynent, uciekając przed wojną i prześladowaniami.

Oceania

Wyjazd na wolontariat do krajów Pacyfiku to prawdziwa egzotyczna przygoda. Możesz nauczyć się nurkowania, pomóc w ochronie i liczeniu młodych rekinów, oczyszczaniu plaż i sadzeniu lasów namorzynowych, poznać mieszkańców wysp.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲
Feedback
You seem interested in our projects! Care to tell us more?
I'd be happy to! Not right now, thanks.